Chesterfield sedačky od nás

BRADFORD sedačka

Ak hľadáte sedačky v štýle Chesterfield – Bergamo a Bradford od Alfemo sú najpredávanejšími modelmi, ktoré spájajú krásu, eleganciu a vysokú kvalitu. Výberom týchto sedačiek vytvoríte štýlový a pohodlný priestor na oddych.

BERGAMO sedačka

Sedačka Bergamo je jedinečná svojím výrazným vzhľadom a detailmi, ktoré ju definujú. S elegantnými tradičným prešívaním na sedacej ploche a operadlách, táto sedačka vytvára okamžitý dojem luxusu a sofistikovanosti. Je vyrobená z kvalitných materiálov, ktoré zaručujú jej trvácnosť a odolnosť. Sedačka Bergamo je ideálnou pohovkou pre tých, ktorí ocenia kombináciu štýlu, pohodlia a elegancie.

Bradford sedačka v štýle Chesterfield je jedným z najobľúbenejších modelov od Alfemo. Je charakterizovaná svojím robustným rámom a tradičným prešívaním, ktoré mu dodáva autentický Chesterfield vzhľad.

Sedačka Bradford prináša do vášho interiéru nadčasový šarm a luxusný pocit. Pohovka je navrhnutá tak, aby poskytovala vysoký stupeň pohodlia a maximálny komfort počas sedenia.

BRADFORD sedačka

Sedačky Bergamo a Bradford patria medzi najpredávanejšie pohovky, ktoré spájajú tradičný štýl Chesterfield dizajnu s prvotriednou kvalitou a eleganciou.

Nenechajte si nič ujsť

Prečítajte si ďalšie články alebo sledujte novinky na našom blogu. Budeme radi, ak nás začnete sledovať na InstagrameFacebooku alebo na YouTube.

Nákupný košík
Scroll to Top
Tlačidlo "Späť nahor"