Farebné trendy v interiéri pre rok 2023

Ak radi sledujete novinky v interiérovom dizajne, radi sa nechávate inšpirovať v najnovších trendoch, tento článok bude pre vás. Bude o farbách – o tých, ktoré svetoví dizajnéri koncom minulého roka predpovedali ako farby určujúce smer v interiéroch počas roka 2023.

BROOKLYN sedačka

Neutrálne tóny: Neutrálne farby, ako sú odtiene sivej, béžovej a krémovej  sú nadčasové . Vytvárajú pokojnú  atmosféru a  ľahko sa kombinujú s rôznymi dizajnovými štýlmi .

Zemité a prírodné tóny: V posledných rokoch sa čoraz viac uprednostňujú zemité a prírodné tóny inšpirované prírodou. Všetky odtiene hnedej , tlmená zelená a  terakotový odtieň dodajú pocit spojenia s prírodou   

Tmavé farby: Tmavšie farby ako sýta modrá, sýta zelená a tmavo šedá si získavajú na popularite. Tieto odtiene  vytvoria luxusnú a útulnú atmosféru, najmä ak sú vyvážené kontrastnými svetlými  prvkami. 

BERGAMO sedačka
aron g3

Výrazné farby: Výrazné a žiarivé farby  ako  smaragdová zelená, zafírovo modrá a ametystovo fialová vytvoria z priestoru luxusné miesto.

Pastelové farby: Jemné pastelové odtiene, ako   pudrová , ružová, svetlo mätová a  modrá vytvoria vášmu priestoru jemnú a pokojnú atmosféru..

Tehlová oranžová: Predpokladá sa, že odtiene  oranžovej budú populárne v roku 2023 , tieto farby vnesú teplo a energiu  .

Oslovila vás niektorá z týchto farieb? Napriek módnym trendom netreba zabúdať na to, že interiérový dizajn a farby sú v prvom rade záležitosťou osobného vkusu a pocitu. Preto nech už si svoj byt či dom zariadite v akýchkoľvek farbách, dôležité je, aby ste sa v ňom cítili dobre vy sami.

Nenechajte si nič ujsť

Prečítajte si ďalšie články alebo sledujte novinky na našom blogu. Budeme radi, ak nás začnete sledovať na InstagrameFacebooku alebo na YouTube.

Nákupný košík
Scroll to Top
Tlačidlo "Späť nahor"