ALFEMO na Slovensku.

Tím Alfemo Slovensko je člen ALFEMO Worldwide, ktorá je súčasťou rodiny jedného z najznámejších nábytkových značiek na svete a vždy voľbou zákazníkov  prostredníctvom viac ako 250 obchodov na 5 kontinentoch.

Dizajn

Vďaka známym dizajnérom a našim originálnym dizajnom si môžete vyberať spomedzi jedinečnej škály výrobkov. Alfemo, moderná vedúca značka v Turecku, ktorá vyváža svoje výrobky do 60 krajín až 5 kontinentov, sa osvedčila a jej dizajn bol ocenený mnohými oceneniami, ktoré získala za vždy originálne produkty chrániace zdravie, pretože Alfemo trendy nedodržiava, ale sama ich tvorí.

Zdravie a bezpečnosť 

Výrobnou prioritou spoločnosti Alfemo je vyrábať produkty, ktoré spĺňajú bezpečnostné normy chrániace ľudské zdravie a životné prostredie. Pri výrobe nepoužívame žiadne škodlivé chemikálie. Politiku zdravia a bezpečnosti prísne dodržiavame a je zabezpečená aj európskym pôvodom, odolným príslušenstvom a spoločným zariadením.

Alfemo – kvalita pri každom kroku výroby

Alfemo má výrobnú prevádzku s vnútornou rozlohou 60 000 m² a vonkajšou rozlohou 200 000 m², spoločnosť pomocou integrovaného výrobného systému SAP (Systems Analysis and Program Development) vyrába všetky druhy nábytku a ich príslušenstva. Spoločnosť Alfemo získala cenu Golden Brand Prize. Vďaka pozitívnym výsledkom auditov vykonaných spoločnosťou TÜV Rheinland

Spoločnosť Alfemo získala Systém riadenia kvality ISO na zlepšenie a zdokonalenie svojho systému kvality a stala sa jednou z popredných spoločností, vlastniacich tento dokument, v nábytkárskom priemysle.

ISO 14001: 2004 Certifikát systému environmentálneho manažmentu

Spoločnosť Alfemo pokračuje vo výrobe bez toho, aby robila pri environmentálnej politike akékoľvek kompromisy. Systém ISO Systém environmentálneho manažmentu umožňuje realizovať výrobu, berúc do úvahy jej vplyv na životné prostredie, a to pri každom kroku, od prvého výrobného procesu až po prezentáciu hotového produktu spotrebiteľom.

ISO 9001: 2008 Certifikát systému riadenia kvality

Organizácie s certifikátom ISO garantujú kontinuitu svojho produktu a kvalitu služieb s prístupom riadenia v súlade s medzinárodne uznávaným systémom riadenia. Spoločnosť Alfemo je so štandardom ISO každoročne auditovaná organizáciou ISO a platný systém riadenia kvality je aktualizovaný takým spôsobom, aby sa vykonali potrebné revízie v súlade s novými aplikáciami a potrebami.

Látkový aplikačný systém Mix and Match Boutique

Spoločnosť Alfemo, ktorá dosiahla vedúce postavenie na trhu, ponúka ako jediná spoločnosť na nábytkárskom trhu viac ako 100 vzorov a 30 rôznych látok. Svoje produkty vám doručí bez akéhokoľvek rozdielu v cene a bez oneskoreného dodania. Môžete si navrhnúť svoj vlastný nábytok a tým oživiť svoje domáce obytné priestory.

Bytové doplnky 

Bytové doplnky; okrem produktov, ktoré si môžete zakúpiť aj individuálne, ponúkame tiež kreslá, taburetky a ozdobné vankúše do všetkých izieb a obytných priestorov s rôznymi riešeniami a nekonečnými možnosťami. Vyberte si z našej ponuky a majte vo svojej izbe svoj vysnívaný štýl aj bez ohľadu na metre štvorcové

Technológia

Spoločnosť Alfemo využíva pri každom výrobnom procese špičkové technológie. Kvalita a produktivita sú zabezpečené nepretržitým zdokonaľovaním výrobného areálu. Taktiež si dávame záležať na minimalizácii strát a kľúčovým parametrom navrhovania je pre nás technológia. Vysokokvalitné vybavenie, ktoré je kompatibilné s inteligentnými zariadeniami, je zamerané na zjednodušenie vášho života.

Nákupný košík
Scroll to Top
Tlačidlo "Späť nahor"