Rohová modulárna sedačka LUCAS

LUCAS CORNER rohová sedačka

Ak hľadáte rohovú sedačku do malého alebo veľkého priestoru , rohová sedačka LUCAS Vás určite zaujme talianskym dizajnom , čistými líniami, eleganciou a nadčasovosťou.

Rohové modulárne pohovky majú tú výhodu , že umožňujú flexibilné usporiadanie a prispôsobenie sa rôznym priestorom a potrebám používateľa. LUCAS rohová sedačka má moderný a elegantný dizajn s čistými líniami .

LUCAS CORNER rohová sedačka

Rohová modulárna pohovka LUCAS umožňuje vybrať z rôznych farieb, textúr a látok, k sedačkám sú dodávané aj vankúše z dizajnových látok , ktoré si môžete vybrať alebo Vám ich darujeme.

V menšom priestore oceníte napr. krátku rohovú pohovku, ktorá je vytvorená z dvojsedačky a oddychového modulu. .Dá sa vytvoriť pravý alebo ľavý roh , podľa Vášho priestoru.

LUCAS CORNER rohová sedačka

LUCAS je modulárna rohová sedačka , čo znamená, že sa skladá z rôznych častí, ktoré je možné kombinovať a prispôsobiť vašim potrebám. Môžete si vybrať z rôznych modulov, ako sú jednomiestne, dvojmiestne sedačky alebo rohové časti modulov, ako aj taburetky .Týmto spôsobom môžete vytvoriť rohovú sedačka presne podľa veľkosti a rozloženia vášho priestoru.

Modulárna rohová sedačka LUCAS je dostupná v rôznych farbách a poťahových látkach čo vám umožní vybrať si takú, ktorá sa bude najlepšie hodiť k vášmu interiéru.

Nenechajte si nič ujsť

Prečítajte si ďalšie články alebo sledujte novinky na našom blogu. Budeme radi, ak nás začnete sledovať na InstagrameFacebooku alebo na YouTube.

Nákupný košík
Scroll to Top
Tlačidlo "Späť nahor"