10 lacných spôsobov, ako zlepšiť vzhľad vašej jedálne

jedalne titulka

Rozmýšľali ste niekedy, ako zlepšiť vzhľad vašej jedálne? Pre niekoho to môže byť náročná a nepríjemná úloha, pre iných príjemné strávenie voľného času.

V tomto článku pomôžeme tým, pre ktorých je táto úloha náročná, pomocou 10 lacných a jednoduchých spôsobom.

1. Vymeňte kovanie a doplnky nábytku

Vymeňte kovanie zásuviek a skríň a získajte nový jedinečný vzhľad, ktorý okamžite zlepší vzhľad celej miestnosti.

2. Používajte svetlejšie farby

Okrem toho, že svetlé farby rozjasnia vašu miestnosť, účinne odrážajú svetlo a skryjú škrabance, ryhy a preliačiny na vašich starých skrinkách.

3. Vymeňte dvierka skriniek

Vaša kuchyňa bude vyzerať elegantnejšie, ak vymeníte staré opotrebované dvierka skriniek alebo staré dvierka vybrúsite, premaľujete a zušľachtíte. Môžete tiež použiť sklenené alebo vysoko lesklé dvierka.

4. Zmeňte osvetlenie

Lustre a lampy sú dokonalý doplnok, ktorý rozžiari vašu kuchyňu a zmení celkový pocit z jedálne. Vo väčšine domov sú svetlá slabé a nedokážu dokonale presvetliť celú miestnosť. Dodajte do jedálne osobnosť pomocou lustrov a lámp.

jedalne lampy

5. Využite prvky umenia

Umelecké dielo je skvelý spôsob, ako pozdvihnúť každú miestnosť a to isté bude fungovať aj vo vašej kuchyni. Nebojte sa ísť veľký a odvážny — vytvorí to ilúziu väčšieho priestoru. Umenie je tiež skvelou voľbou pre nájomníkov, ktorí nemajú slobodu zmeniť všetko, čo by chceli. Umelecké dielo je skvelý spôsob, ako pozdvihnúť každú miestnosť nie len jedálne. Nebojte sa ísť do kuchyne vo veľkom a odvážne. Umenie je tiež skvelou voľbou pre nájomníkov, ktorí nemajú veľkú slobodu všetko meniť.

6. Spotrebiče z nehrdzavejúcej ocele by mali byť natreté.

Nevadí, ak nemáte spotrebiče z nehrdzavejúcej ocele. Ak ešte stále dobre fungujú, ale dodávajú vašej kuchyni zastaraný vzhľad, môžete ich aktualizovať pomocou náteru. Existujú rôzne typy náterov v závislosti od spotrebiča. 7. Mali by sa doplniť okenné úpravy Zatraktívnite vzhľad svojej kuchyne tým, že na holé okná nasadíte štýlové záclony.

8. Váš jedálenský stôl a stoličky by mali byť štýlové

Dodajte svojmu jedálenskému priestoru štýl pomocou podsedákov alebo čerstvých kvetov.

9. Vymeňte staré dekoratívne prvky za nové a štýlové

Dekoratívne prvky hrajú dôležitú úlohu pre výzor vašej jedálne. Urobte napríklad jemnú zmenu na svojej miske na ovocie tým, že ju nahradíte krásnou nádobou alebo podnosom.

10. Malé spotrebiče by mali byť skryté.

Udržujte priestor jedálne prázdny. Udržujte ho čistý a bez malých spotrebičov, ako sú hriankovače, mixéry a podobne. Ľahko ich vyberiete, keď ich budete potrebovať.

Jedálenské stoly z našej ponuky

Nenechajte si nič újsť

Prečítajte si ďalšie články alebo sledujte novinky na našom blogu. Budeme radi, ak nás začnete sledovať na Instagrame, Facebooku alebo na YouTube.

Nákupný košík
Scroll to Top
Tlačidlo "Späť nahor"