Stolík pod televízor je užitočný kúsok. 4 favoriti z našej ponuky

Stolík pod televízor je užitočný kúsok. 4 favoriti z našej ponuky

Stolík pod televízor je v móde, a to z dobrého dôvodu. Sú univerzálne, štýlové a dajú sa použiť v rôznych priestoroch, od obývacej miestnosti až po spálňu.

Ak potrebujete niečo viac ako len stojan na televízor, nehľadajte nič iné ako stolík pod televízor. Tieto stolíky sa vyrábajú v rôznych tvaroch a veľkostiach. Možno na ne umiestniť takmer akýkoľvek televízor. Navyše sú často lacnejšie ako nákup samostatných stojanov pre televízory. U nás v Alfemo nájdete mnoho dizajnových kúskov.

Stolík pod televízor je veľmi užitočný

Televízny stolík vám pomôže zorganizovať rôzne rodinné posedenia, filmové večeri a tak podobne. Televízor môžete umiestniť na hornú časť stolíka tak, aby bol ľahko viditeľný pre všetkých. Súčasťou televízneho stolíka je aj zásuvka, do ktorej môžete umiestniť diaľkový ovládač, ďalšie príslušenstvo a množstvo ďalších vecí, ktoré nemáte kam dať.

Tu sú štyri z našich obľúbených TV stolíkov:

INFINITY stolík pod televízor

1. Infinity TV stolík

TV stolík Infinity ponúka antibakteriálnu povrchovú technológiu, ktorá je použitá v úložných priestoroch. Svojou veľkosťou a skvelým dizajnom ponúka elegantný, atraktívny a moderný vzhľad pre každú obývačku. Má praktický vnútorný priestor s 2 zásuvkami. Dizajn vo farbe s nádychom vlašských orechov v modernom štýle.

2. Vancouver TV stolík

Stolík pod televízor Vancouver má antibakteriálnu povrchovú technológiu. Táto unikátna kolekcia, ktorá je určená do obytného priestoru každého, kto chce vyjadriť svoj jedinečný štýl a vkus.

VANCOUVER stolík pod televízor
BROOKLYN stolík pod televízor mini

3. Brooklyn TV stolík

Stolík pod televízor Brooklyn je naozaj dizajnový kúsok. V kombinácii dreva a kovu navodzuje dojem niečoho unikátneho. Jeho koľajnicový systém umožňujúci otváranie a zatváranie zásuviek bez otravného a zbytočného hluku.

4. Arwen TV stolík

Arwen TV stolík je dizajnérsky kúsok s harmóniou bielej, orechovej a mramorovej farby. Bronzové detaily na dverách a bronzové rukoväte navodzujú jemný retro pocit.

ARWEN stolík pod televízor

Produkty z kategórie TV stolíky

Prečo potrebujete stolík pod televízor?

Televízny stolík je skvelým doplnkom do každej domácnosti, kancelárie alebo študentskej izby. Nielenže je to pohodlné miesto na umiestnenie televízora, ale slúži aj ako praktický úložný priestor. Bez ohľadu na to, či pozeráte televízor na dennej báze alebo nie, TV stolík nesmie chýbať vo vašej domácnosti. Tu sú tri dôvody, prečo ho vo svojom živote potrebujete:

1) Je to skvelé miesto na umiestnenie televízora.

2) Dá sa využiť ako pracovný priestor.

3) Vďaka svojím zásuvkám slúži ako super skladovací priestor.

Nákupný košík
Scroll to Top
Tlačidlo "Späť nahor"