3 obľúbené sedačky z našej skvelej ponuky

3 obľúbené sedačky z našej skvelej ponuky

Sedačky sú obľúbenou voľbou na relaxáciu v obývačke. Na výber je mnoho rôznych typov a štýlov pohoviek a každá má svoje jedinečné vlastnosti a výhody.

Ak hľadáte pohodlné miesto, kde by ste si mohli oddýchnuť a pokochať sa výhľadom na televíziu, najlepšou voľbou sú sedačky. Sedačky sa vyrábajú vo viacerých tvaroch a veľkostiach, takže určite nájdete takú, ktorá bude pre Vás ideálna. Ak ste nerozhodný, v tomto blogu si ukážeme zopár našich favoritov z našej ponuky sedačiek.

Prečo potrebujete sedačku?

Dodávajú pohodlie a štýl každému obývaciemu priestoru. Nielenže sú skvelé na sledovanie televízie alebo relaxáciu, ale v prípade núdze sa dajú použiť aj ako postele. Tak prečo si ju do svojho domova nezaobstarať ešte dnes?

Aké sedačky ponúkame?

Ponúkame na výber rôzne sedačky vrátane sedačiek Bergamo a Chandler, ktoré sú našimi najobľúbenejšími. Tieto sedačky sa vyznačujú pohodlným a zároveň štýlovým dizajnom, ktorý doplní každý obývací priestor. Medzi ďalšie obľúbené sedačky patria Lizbon, Edith, Berry ,Lena a mnohé ďalšie. Ukážeme vám zopár našich tipov na skvelú sedačku!

3 obľúbené sedačky

BERGAMO Štvorsedačka

BERGAMO štvorsedačka

Sedačka Bergamo ponúka extra pohodlné sedenie na matracoch s vysokou hustotou peny. Používa unikátnu elastickú technológiu pásikov v ráme sedákov, ktorá sa odlišuje od konkurencie a poskytuje extra životnosť a pohodlie. Súčasťou sedacej súpravy je niekoľko kusov dekoračných vankúšov.

CHANDLER dvojsedačka

Súčasťou sedačky CHANDLER 2 sú 2 kusy dekoračných vankúšov. Sedačka je vybavená mechanizmom. Sedacia časť je prešívaná a zadnou časťou je možné pohybovať dozadu a späť, čím poskytuje väčší priestor na na ležanie. Jej drevenná konštrukcia a jej kovové nohy špecifického tvaru, zaručujú dlhodobé používanie.

SEDAČKY CHANDLER 2
SEDAČKY CHANDLER 3

CHANDLER trojsedačka

Je sedačka s mechanizmom. Súčasťou Chandler 3, sú rovnako ako pri sedačke Chandler 2, darované ako bonus dva kusy dekoračných vankúšov. Sedacia časť je prešívaná, zadná časť sa môže pohybovať dozadu a dopredu, čím poskytne väčší priestor na relax alebo na spanie. Táto sedačka ponúka pohodlné sedenie na matracoch s vysokou hustotou peny, ktoré si zamiluje každý z vás. Kovové nohy sú upevnené v drevenej konštrukcii.

Aké sú výhody sedačiek?

Sú jedným z najobľúbenejších kusov nábytku na svete. Vyrábajú sa vo všetkých tvaroch a veľkostiach a možno ich použiť v ktorejkoľvek miestnosti v dome.

Tu sú niektoré z výhod:

Sú univerzálne a môžu používať na sedenie a aj ležanie. Sú teda skveľou altermatívou postele.

Sú zvyčajne navrhnuté s ohľadom na pohodlie, takže si budete môcť vychutnať dobrý film alebo knihu bez pocitu nepohodlia.

Vyzerajú skvele a sú často štýlové a atraktívne, takže sú dokonalým doplnkom každej miestnosti.

Staňte sa naším fanúšikom na sociálnych sieťach

Budeme naozaj radi, ak nás začnete sledovať na Youtube, Instagrame alebo na Facecbooku.

Nákupný košík
Scroll to Top
Tlačidlo "Späť nahor"