Dizajnové nočné stolíky a 5 krokov na dekoráciu

ARWEN Posteľ hnedé čelo 160 x 200

Dizajnové nočné stolíky môžu byť skvelým riešením na poskytnutie možností na uskladnenie menších vecí a môže mať aj značný vplyv na celkovú estetiku vašej spálne. Každá spálňa potrebuje určitý priestor na odkladanie drobných predmetov a ukladanie väčších vecí.

Ak chcete štylizovať nočné stolíky, postupujte podľa našich 5 hlavných krokov na vytvorenie dokonalej dizajnovej zostavy nočných stolíkov!

5 krokov pre dizajnové nočné stolíky, ktoré oživia vašú spálňu

1. Vyberte si vhodný motív

Skôr než začnete pridávať doplnky k nočnému stolíku, musíte položiť základy spálne, ktorá bude odrážať vašu predstavu. Prvým krokom je výber témy pre vašu spálňu. Môžete si ju vybrať na základe farebnej schémy alebo štýlu. Ak máte predstavu o tom, čo chcete, bude oveľa jednoduchšie nájsť nábytok, textílie a dekoračné predmety, ktoré tomuto štýlu zodpovedajú.

2. Výber dokonalého nočného stolíka

Teraz, keď konečne nastal čas zaobstarať si do svojej izby dokonalé dizajnové nočné stolíky, nezabudnite na odolnosť. Vysokokvalitné nočné stolíky vyrobené z kvalitných materiálov, sú základ.

Ak si nie ste istí, aký typ nábytku si kúpiť, vráťte sa späť k motívu svojho dizajnu. Ak chcete byť moderní a minimalistickí, dobre by mohol vyzerať napríklad nočný stolík Campus. Ak sa chystáte na škandinávsky štýl, ideálne by boli nočné stolíky, napríklad ako náš nočný stolík z kolekcie VANCOUVER.

Pozrite si našu inšpiratívnu kolekciu nočných stolíkov, kde nájdete ďalšie nápady.

VANCOUVER Nočný stolík 2ks
VANCOUVER nočný stolík

3. Zakomponujte doň trochu prírodného šarmu 

Izbové rastliny ponúkajú pre vašu spálňu celý rad výhod, od estetiky až po podporu spánku. Poskytujú vášmu priestoru prvok prirodzenej krásy, regulujú úroveň vlhkosti a filtrujú znečisťujúce látky vo vzduchu. Medzi obľúbené rastliny do spální patria napríklad aloe vera a levanduľa.

Pri výbere kvetináča nájdite taký, ktorý umožní rast vašej rastliny bez toho, aby sa vyskytli nejaké problémy.

4. Zakomponujte do svojho prostredia sviečky

Vaša spálňa je vaším útočiskom pred zvyškom sveta. Vytvorte si priestor, ktorý navodzuje pocit pokoja, pomocou sviečok. Teplé prírodné svetlo vytvára útulnú, intímnu atmosféru, zatiaľ čo voňavé tipy, sú známe tým, že zmierňujú stres.

dizajnove nocne stoliky sviecka

5. Pre dizajnové nočné stolíky pridajte elegantnú lampu

Nepodceňujte silu osvetlenia a atmosféry. Lampa na nočný stolík je kľúčovou súčasťou výzdoby vašej spálne. Vyberte si štýl, ktorý dobre ladí s vaším motívom a uistite sa, že lampa nie je príliš veľká v porovnaní s veľkosťou vašej postele a nočného stolíka. 

infinity nocny stolik
INFINITY nočný stolík

Výhody zdobenia nočného stolíka

Vhodne navrhnuté dizajnové nočné stolíky môžu zvýšiť funkčnú a estetickú hodnotu vašej izby a vytvoriť priestor optimálny na relaxáciu a nerušený spánok. 

Zníženie neporiadku

Dizajnové nočné stolíky poskytujú pohodlné riešenie na ukladanie, ktoré odstráni neporiadok.

Jedna štúdia ukázala, že tí, ktorí spia v neporiadku, majú oveľa väčšie problémy so zaspávaním a udržaním sa v spánku v porovnaní s tými, ktorí spia v uprataných izbách.

Myslite na navodenie atmosféry

Nočný stolík neslúži len na doplnenie úložného priestoru. Je to spôsob, ako pridať detaily a zvýšiť príťažlivosť vašej spálne. Ak svojím štýlom doplníte miestnosť o drobné predmety, prispejete tak k jej atmosfére a prostredie bude pôsobiť príťažlivejšie. 

Naša ponuka

Keď potrebujete nočné stolíky do spálne, ste na správnom mieste. Prezrite si našu krásnu ponuku dizajnových nočných stolíkov a nájdite niečo, čo inšpiruje váš domov. Na výber budete mať množstvo možností v moderných a štýlových dizajnoch, ktoré vyniknú v každej miestnosti.

Nenechajte si nič újsť

Prečítajte si ďalšie články alebo sledujte novinky na našom blogu. Budeme radi, ak nás začnete sledovať na Instagrame, Facebooku alebo na YouTube.

Nákupný košík
Scroll to Top
Tlačidlo "Späť nahor"