Alfemo sedačky pre vašu modernú obývačku

ARCOS sedačka

Ak zariaďujete byt alebo dom a hľadáte moderné sedačky, gauče a kreslá naše sedačky Brooklyn a Arcos predstavujú moderný dizajn, jednoduchosť a zároveň vysokú kvalitu. Výberom týchto sedačiek vytvoríte štýlový a moderný priestor na oddych.

BROOKLYN sedačka

Sedacia súprava Brooklyn, ktorá sa vďaka svojmu originálnemu lineárnemu prešívanému dizajnu prispôsobí všetkým štýlom. Dodá vášmu domovu modernú interpretáciu vďaka kombináciám nubukových látok, z ktorých sa dá sedačka vyrobiť. Gauče Brooklyn sú uložené v kovom ráme na vysokých nohách a dáva vyniknúť modernému dizajnu, ktorý je založený na čistých líniách, elegantných tvaroch a sofistikovanom vzhľade.

Brooklyn sedačka je dostupná v rôznych veľkostiach, čo vám umožní vybrať si presne tú sedačku, ktorá bude najlepšie vyhovovať veľkosti vašej obývačky. Môžete si zvoliť jednosedačku Brooklyn , dvojsedačku Brooklyn a trojsedačku Brooklyn podľa veľkosti vašej obývacej izby..

Moderný dizajn, pohodlné sedenie robia sedačky Brooklyn ideálnym výberom pre tých, ktorí hľadajú štýlový a funkčný nábytok. So sedačkami Brooklyn sa váš domov stane útulným miestom, kde budete môcť vychutnávať čas strávený s rodinou a priateľmi v dokonalej pohode.

Arcos sedacia súprava je jedinečným kúskom nábytku, ktorý okamžite pritiahne pozornosť v každej miestnosti. Jej kľúčovými atribútmi sú vysoké nerezové nohy a vzdušný vzhľad, ktorý dodáva priestoru ľahkosť a eleganciu. Vysoké nerezové nohy sú nielen krásne a moderné, ale aj veľmi praktické. Zaručujú stabilitu a pevnosť celej konštrukcie, čo je dôležité najmä pri každodennom používaní .

Má minimalistický dizajn, ktorý krásne zapadá do moderných aj klasických interiérov. Jeho jednoduchosť a nenáročnosť dodávajú priestoru ľahkosť a harmonický dojem. Vďaka tejto sedačke sa váš domov stane miestom, kde sa budete cítiť pohodlne a voľne.

Sedačka Arcos je tiež veľmi pohodlná. Jej čalúnenie je príjemné na dotyk a ergonomicky tvarovaná sedacia plocha poskytuje maximálny komfort. Sedacia súprava Arcos je dostupná v dvoch veľkostiach a to : dvojsedačka Arcos , trojsedačka Arcos a kreslom Arcos .

ARCOS sedačka

Ak hľadáte kvalitnú , štýlovú a modernú sedačku, gauč či kreslo , neváhajte si vybrať práve z týchto Brooklyn a Arcos .

Nenechajte si nič ujsť

Prečítajte si ďalšie články alebo sledujte novinky na našom blogu. Budeme radi, ak nás začnete sledovať na InstagrameFacebooku alebo na YouTube.

Nákupný košík
Scroll to Top
Tlačidlo "Späť nahor"