6 rád, ako sa zariaďuje relaxačná obývačka

relaxačna obývačka titulka

Ako sa zariaďuje relaxačná obývačka, je otázka, ktorá trápi mnohých. Každý z nás by chcel obývačku, kde sa dá dobre zrelaxovať. Vo svojom domove môžete mať pokoj a pohodu. Musíte vedieť, aký štýl chcete a zachovať jednoduchosť so základnými dekoráciami. V tomto článku si rozoberieme návod, ako spraviť zo svojej obývačky vysnívané relaxačné miesto, kde budete mať kľud a pohodu.

Pozrite si našu ponuku, aby vaša relaxačná obývačka bola štýlová a pohodlná

Ak máte radi útulný priestor, určite by ste si mali pozrieť našu ponuku, pretože všetky naše produkty sú naozaj útulné. Navyše je väčšina dostupná vo viac ako 30 farebných možnostiach. Takže si nájdete tie výrobky, vďaka ktorým bude vaša relaxačná obývačka dokonalá.

Vaša relaxačná obývačka sa dá zariadiť pomocou týchto 6 rád

osvetlenie relaxačná obývačka

1. Vplyv osvetlenia robí naozaj veľa

Osvetlenie je kľúčové pre navodenie nálady. Na vytvorenie relaxačnej atmosféry v miestnosti by ste mali používať lampy. Lampy sú užitočnejšie ako stropné osvetlenie, pretože lepšie navodzujú upokojujúcu náladu a dotvárajú atmosféru. Tým nemáme na mysli, že by ste stropné osvetlenie nemali inštalovať vôbec.

2. Jednoduché a pohodlné posedenie

Aby obývačka navodila relaxačný pocit, musia byť pohovoky a sedačky naozaj príjemné a útulné. Vyberte si nadýchané a mäkké materiály pre váš nábytok. Koberec s vysokým vlasom, jednoznačne prispeje k vytvoreniu príjemného pocitu v obývacej izbe.

LUCAS sedačka
farba relaxačná obývačka

3. Ako farby ovplyvňujú vašu náladu

Pri zariaďovaní obývačky by ste mali brať do úvahy farby, aby ste vytvorili uvoľnenú atmosféru. Rôzne farby môžu mať rôzny vplyv na vašu náladu a na navodenie atmosféry. Medzi upokojujúce farby patrí napríklad zelená, ružová, modrá, biela a sivá. Zvážte tieto farby a zvoľte si tú, ktorá vás najviac vystihuje a upokojuje.

4. Dokonalé miesto na relaxáciu a načerpanie nových síl

Vytvorenie priestoru na relaxáciu sa začína nábytkom. Najdôležitejšie je mať pohodlnú pohovku, podľa nášho názoru by ste si mali zaobstarať napríklad štvorsedačku Bergamo, pretože poskytuje extra pohodlné sedenie na matracoch s vysokou hustotou peny. Táto sedačka je na výber v mnohých latkových variáciách. Pre pohodlnú obývačku odporúčame zvoliť neutrálnu farbu, napríklad svetlosivú, pretože tá pôsobí uvoľňujúco.

BERGAMO sedačka
prírodné prvky relaxačná obývačka

5. Relaxačná obývačka s prírodnými prvkami

Vnesenie prvku prírody do vášho priestoru navodzuje pocit pokoja a relaxu. Vďaka prirodzenej atmosfére rastlín sa môžete sústrediť na prácu a relax. Ak vám to je na príťaž, môžete si vystaviť obrazy prírody, ktoré tiež môžu navodiť pokojnú atmosféru.

6. Menej je niekedy viac

Nie je nič horšie na navodenie pokojného pocitu ako neporiadok. Starajte sa o svoju obývačku a udržujte ju upratanú. Veľmi dôležité je sa vyhnúť nepraktickým predmetom a ozdobám, uprednostnite jednoduché dekorácie. Radšej ponechajte povrchy čisté a prázdne alebo aspoň poloprázdne.

neporiadok relaxačná obývačka

Tieto tipy vám pomôžu pri navrhovaní relaxačného priestoru podľa vašich predstáv. S všetkými týmito ukazovateľmi, získate istotu, že vaša relaxačná obývačka je dokonalý priestor, v ktorom môžete stráviť svoj čas a pokojne relaxovať.

Nenechajte si nič újsť

Prečítajte si ďalšie články alebo sledujte novinky na našom blogu. Budeme radi, ak nás začnete sledovať na Instagrame, Facebooku alebo na YouTube.

Nákupný košík
Scroll to Top
Tlačidlo "Späť nahor"