Kategórie
Výpredaj!
LILY Dvojsedačka Zväčšiť

Podľa dohody

LILY Dvojsedačka

Logo

495,00€

š: 1840 mm, v: 760 mm, h: 840 mm

Súčasťou sedacej súpravy je 1 kus obdĺžnikového vankúša vo farbe sedačky a 2 kusy dekoračných vankúšov, ktoré Vám darujeme.

Výpredaj skladových zásob - v sivej farbe /Y0514/ a tmavomodrej farbe /Y0535/

Pôvodná cena 556€ - nová cena 495€

Vysoké nohy z imitácie dreva.


Látka sedačky    * Povinné
STYLE PASTEL LEMANS DARK BLUE Y0535
 
 
STYLE PASTEL LEMANS GREY Y0514
 
 

Detaily

Extra pohodlné sedenie na matracoch s vysokou hustotou peny. 

  

Použítá unikátná elastická technológia pásikov v ráme sedákov, odlišujúcu sa od konkurencie. Poskytuje extra životnosť a pohodlie.

 

Váha: 47,4 kg
Výška sedu: 45 cm
Hĺbka sedu 63 cm

 

Látkový aplikačný systém Mix and Match Boutique

Spoločnosť Alfemo, ktorá dosiahla vedúce postavenie na trhu, ponúka ako jediná spoločnosť na nábytkárskom trhu viac ako 100 vzorov a 30 rôznych látok. Svoje produkty vám doručí bez akéhokoľvek rozdielu v cene a bez oneskoreného dodania. Môžete si navrhnúť svoj vlastný nábytok a tým oživiť svoje domáce obytné priestory.

Použité materiály sa uvádzajú do výroby výlučne po ich odskúšaní v súlade s európskymi normami a len po dôkladnej kontrole sú nové výrobky ponúknuté na predaj. Spoločnosť Alfemo, ktorá spĺňa kvalitatívne požiadavky na najvyššej úrovni, spĺňa aj svetové štandardy predpredajných a popredajných štandardov sedacích súprav. Čalúnené výrobky sú vyrobené z prírodných zmesí neobsahujúcich karcinogény (bez phytalatu). Látky sú vysokokvalitné nielen svojou kvalitou výroby, ale aj s ohľadom na zdravie. Oživte svoje obytné priestory.

 

ISO 14001: 2004 Certifikát systému environmentálneho manažmentu

Spoločnosť Alfemo pokračuje vo výrobe bez toho, aby robila pri environmentálnej politike akékoľvek kompromisy. Systém IS 1 001 Systém environmentálneho manažmentu umožňuje realizovať výrobu, berúc do úvahy jej vplyv na životné prostredie, a to pri každom kroku, od prvého výrobného procesu až po prezentáciu hotového produktu spotrebiteľom

 

GS Certifikát bezpečnosti výrobkov

Certifikát Sicherheit je dokumentom vydávaným medzinárodnými laboratóriami po tom, ako výrobky prejdú vysokobezpečnostnými testami. Každý produktový modul je najprv podrobený vysokobezpečnostným testom v podrobných testoch spoľahlivosti implementovaných v plne vybavených laboratóriách kvalifikovanými inžiniermi. Spoločnosť je následne kontrolovaná medzinárodnou organizáciou, ktorá opätovne skontroluje, či produkuje bezpečný produkt.

Certifikáty E1

Surovina; ktorá je vytvorená tak, že sa množstvo formaldehydu, ktoré sa nachádza v spojivovej látke používanej pri výrobe nábytku a laku potiahnutom na prírodnom dreve, privedie na úroveň, ktorá nepredstavuje pre ľudské zdravie žiadne riziko, v súlade s tým sa výroba označuje ako E1. Označenie E1 znamená, že sa formaldehyd používa v primeranom množstve v súlade s normami.

Reviews

Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu

LILY Dvojsedačka

LILY Dvojsedačka

š: 1840 mm, v: 760 mm, h: 840 mm

Súčasťou sedacej súpravy je 1 kus obdĺžnikového vankúša vo farbe sedačky a 2 kusy dekoračných vankúšov, ktoré Vám darujeme.

Výpredaj skladových zásob - v sivej farbe /Y0514/ a tmavomodrej farbe /Y0535/

Pôvodná cena 556€ - nová cena 495€

Vysoké nohy z imitácie dreva.