Akcia
Vystavené

ALINA trojsedačka z predajne Y434

825,00  s DPH
687,50  bez DPH

š: 2400 mm, v: 730 mm, h: 880 mm

Pôvodná cena   : 990 € ,  

Nová cena : –  DPH  20%    825 EUR

Ručne vyrobené poťahy s prešívanými švami

Drevené nohy ukotvené v spodnom drevenom ráme sedačky.

Sedačka je vo farbe  STYLE SOFT EDITION GRAY Y0434  , súčasťou sú  2 kusy dekoračných vankúšov, ktoré Vám darujeme .

Výrobca:Alfemo

Extra pohodlné sedenie na matracoch s vysokou hustotou peny.

Pasiky

Použítá unikátná elastická technológia pásikov v ráme sedákov, odlišujúcu sa od konkurencie. Poskytuje extra životnosť a pohodlie.

Pasiky 2

Váha: 58,25 kg
Výška sedu: 46 cm
Hĺbka sedu 61 cm

ISO 14001: 2004 Certifikát systému environmentálneho manažmentu

Spoločnosť Alfemo pokračuje vo výrobe bez toho, aby robila pri environmentálnej politike akékoľvek kompromisy. Systém IS 1 001 Systém environmentálneho manažmentu umožňuje realizovať výrobu, berúc do úvahy jej vplyv na životné prostredie, a to pri každom kroku, od prvého výrobného procesu až po prezentáciu hotového produktu spotrebiteľom

GS Certifikát bezpečnosti výrobkov

Certifikát Sicherheit je dokumentom vydávaným medzinárodnými laboratóriami po tom, ako výrobky prejdú vysokobezpečnostnými testami. Každý produktový modul je najprv podrobený vysokobezpečnostným testom v podrobných testoch spoľahlivosti implementovaných v plne vybavených laboratóriách kvalifikovanými inžiniermi. Spoločnosť je následne kontrolovaná medzinárodnou organizáciou, ktorá opätovne skontroluje, či produkuje bezpečný produkt.

Certifikáty E1

Surovina; ktorá je vytvorená tak, že sa množstvo formaldehydu, ktoré sa nachádza v spojivovej látke používanej pri výrobe nábytku a laku potiahnutom na prírodnom dreve, privedie na úroveň, ktorá nepredstavuje pre ľudské zdravie žiadne riziko, v súlade s tým sa výroba označuje ako E1. Označenie E1 znamená, že sa formaldehyd používa v primeranom množstve v súlade s normami.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.

Nákupný košík
Scroll to Top
Tlačidlo "Späť nahor"